YT Unity - шаблон joomla Mp3

ANUBIS

всеукраїнска асоціація
робітників похоронних організацій
регіональне представництво по
центральному регіону “Анубic”тм

0 Товари - 0.00 грн
До кошику

Вінки

Вінки - це традиційний атрибут прощальної процесії. Найбільш поширеними є вінки з хвої, уквітчані. Замкнута форма вінка не випадкова, вона означає нескінченність буття, а зелений колір означає відродження життя. Вінки можуть бути як витягнутими (форма медальйона), так і круглими (форма круга).

Компанія Анубіс займається виготовленням і реалізацією траурних вінків. Траурні вінки виготовляються зі штучної хвої і штучних квітів.

Композиції з сучасних якісних штучних квітів нітрохи не поступаються на вигляд створеним з живих квітів, при цьому значно виграють по термінах збереження презентабельного вигляду. З штучних квітів можна виготовити всі види ритуального декору.

Квіти допомагають нам виразити свої відчуття. Не завжди це радість. В дні скорботи, коли особливо складно підібрати потрібні слова, вони дозволяють виразити щирі співчуття рідним і близьким, віддати останній знак пошани.

Для виробництва вінків ми використовуємо тільки екологічно чистий і високоякісний матеріал. Безпосередньо при замовленні Ви з нашим консультантом можете обговорити колірну гамму і дизайн вінка.

Пропонуємо Вашій увазі тільки деяку частину нашого асортименту. Більше дізнатися ви можете з електронного довідника, або-ж завітавши до нас безпосередньо в офіс.

Звертаємо вашу увагу, що актуальність цін необхідно уточнювати при замовленні.


Ціна: 41.25 грн

Ціна: 39.61 грн

Ціна: 61.41 грн

Ціна: 41.96 грн
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH